7 روز ضمانت تعویض برگرداندن کالا :

  • کالا آن چیزی که میخواهم نیست

اگر محصول با آنچه در تصاویر دیده اید مطابقت ندارد و می خواهید آن را بازگردانید به خاطر داشته باشید که برچسب های گارانتی محصول صدمه ندیده و یا کنده نشده باشند.

اما بسته بندی های ضد ضربه و پستی کالا را می توان باز کرد.

میهن استوک به جهت اطمینان خاطر و رضایت از خرید شرایطی را برای بازگرداندن کالای خریداری شده برای مشتریان خود قرار داده است 

نکته:

نهایتا 7 روز پس از آنکه کالا به دست شما رسید زمان دارید تا با طبق شرایط زیر آن را بازگردانید.

  • کالا معیوب است و آسیب دیده:

کالای استوک:

با توجه به فروش کالاهای استوک در وب سایت فقط کالاهایی که از نظر فنی معیوب باشند امکان بازگرداندن آن وجود دارد و یا مواردی از ضرب دیدگی و یا خط و خش که با خریدار هماهنگ نشده باشد

اگر در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد.
 آسیب‏‏ دیدگی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش  اطلاع داده شود.
با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و میهن استوک تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.
لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به میهن استوک  بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور به خدمات پس از فروش میهن استوک ارسال شود.
در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه قابل مشاهده باشد، مشتری می‏‌تواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به میهن استوک بازگردانده شود.

کالای نو:

در رابطه با کالای نو کالا با آسیب هایی مانند شکستگی، پارگی ،ضرب دیدگی و  و موارد مشابه معیوب محسوب می شود.

 میهن استوک تضمین می کند کالا را تحویل گرفته و با کالای سالم جایگزین کند. هزینه پستی ارسال کالا با شما و بازگرداندن کالا با فروشگاه میهن استوک است. البته به جهت رضایت مشتری در ارسال سفارش مجدد کالا برای خریدار کد تخفیف در نظر گرفته می شود.

نهایتا 7 روز پس از آنکه کالا به دست شما رسید زمان دارید تا آن را بازگردانید.

آسیب های ناشی از استفاده ناصحیح و عدم مطالعه روش استفاده قطعا ضمانت کالا را پایان خواهند داد و کالای برگشت داده شده مورد قبول قرار نمی گیرد.

  • از خرید خود منصرف شده ام:

متاسفانه امکان استرداد کالای خریداری شده در صورت انصراف مقدور نمی باشد پس در هنگام خرید از خرید و انتخاب خود اطمینان حاصل فرمایید