فروشگاه میهن استوک تضمین میکند که اطلاعات شما را با هیچ نهاد و یا سازمانی به هر دلیلی به اشتراک نگذارد و از آنها برای مقاصد تبلیغاتی و آزار دهنده و یا اسپم استفاده نکند.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات میهن استوک ، مانند متن، گرافیک، آرم، نماد، دکمه، عکس، ویدئو های رسانه تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط میهن استوک جزئی از اموال فروشگاه میهن استوک محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در تعلق میهن استوک است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ما محفوظ می‏‌دارد.

علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط فروشگاه و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار میهن استوک است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.

کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت  میهن استوک و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای میهن استوک محفوظ است.

در صورت استفاده از هر یک از خدمات میهن استوک، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. 

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه های رسمی این فروشگاه یعنی www.mihanstock.com می باشد. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف نشانی های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. برند میهن استوک هیچگونه سایت اینترنتی با نشانی ای غیر از نشانی های ذکر شده و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما و یا صفحه های رسمی فروشگاه در شبکه های اجتماعی استفاده کنند.